Biedru programma “nano”.

 

Vispārīgā informācija.

 

Pirmo reizi reģistrējoties vietnē kulturtelpa.lv (turpmāk tekstā – elpa) tiks pieprasīts apstiprināt e-pastu. Pēc veiksmīgas e-pasta apstiprināšanas tiks izveidots jauns lietotājs un automātiski ģenerēts profils ar @lietotājvārdu vadoties pēc ievadītās informācijas vārda un uzvārda ailēs   (turpmāk tekstā – biedrs).

Reģistrējoties elpa vietnē, biedrs;

  • piekrīt datu apstrādei un privātuma politikai,
  • piekrīt saņemt informatīvās un reklāmas ziņas no elpa.

Biedrs vietnes profilā (https://kulturtelpa.lv/konts) var mainīt tikai vārdu, uzvardu, telefona numuru un paroli. Ja nepieciešams dzēst kontu vai veikt cita veida izmaiņas, tad jāsūta pieprasījums uz info@kulturtelpa.lv. E-pasu un ģenerēto lietotājvārdu mainīt nav iespējams.

 

 

Nano uzkrājuma sistēma.

 

Izmantojot nano karti, biedrs par katru elpā iztērēto veselu 1 euro nopērk 1 nano, veidojot uzkrājumu sava lietotāja kontā. 1 nano ir atlaide 0,10 euro vērtībā nākamajā pirkumā.

Atlaides nesummējas un vienā pirkumā var izmantot tikai vienu nano karti. Iepriekšējie pirkumi neskaitās kopā un nano aprēķins notiek tikai tekošajam darījumam, iepriekšējos darījumus neņemot vērā.

Biedri savu nano uzkrājumu var redzēt pirkuma čeka apakšā pēc darījuma veikšanas vai jautājot personālam.

Uzkrātos nano biedrs var izmantot daļēji vai pilnā apmērā jau nākamajā pirkumā, par to informējot personālu. Biedram katrā darījuma reizē ir tiesības izmantot vai neizmantot uzkrātos nano pēc saviem ieskatiem, par to informējot personālu, kas apstrādā konkrēto pirkumu. Ja biedrs neizmanto uzkrātos nano, tad jaunie nano tiks pieskaitīti klāt esošajam uzkrājumam.

Izmantoto nano atlaides summa euro nedrīkst būt lielāka par 99% no kopējā darījuma summas.  Tas nozīmē, ka ja, piemēram,  kopējā darījuma summa ir 5 euro, tad izmantojamā nano atlaide nedrīkst būt lielāka par 4,95 euro vērtību.

Alkoholiskiem dzērieniem maksimālā pieejamā atlaide ir 70%. Tas nozīmē, ka ja, piemēram,  kopējā darījuma summa ir 5 euro, tad izmantojamā nano atlaide nedrīkst būt lielāka par 3,50 euro vērtību.

Darījumā par izmantoto nano atlaižu summu jauni nano nepiemērojas. Jaunus nano var iegūt tikai norēķinoties ar euro. 

Uzkrātos nano var izlietot tikai un vienīgi veicot pirkumus elpā, tos nevar apmainīt vai atprečot citos veidos, kā arī tos nevar papildināt vai izdzēst, ja netiek veikti darījumi.

Nano var iegūt par visiem elpā pirktajiem produktiem, izņemot tabakas izstrādājumiem . Gadījumos, kad par konkrētiem produktiem nano nepienākas, personāls par to informēs mutiski un tas būs norādīts reklāmas materiālos.

Dzēšot biedra lietotāja kontu, neatgriezeniski tiks dzēsti arī uzkrātie nano

Personālam, bez biedra piekrišanas, nav tiesības izmantot biedra uzkrātos nano.

Personālam ir tiesības neizmantot nano karti, ja personālam ir aizdomas par krāpnieciska rakstura darbībām. Par krāpnieciska rakstura darbībām tiek uzskatīts, ja;

  • aktīvā nano karte ir dublēta, pārsūtīta, kopēta vai paša veidota,
  • nano karti  izmanto persona, kas nav tās īpašnieks,
  • nano karti cenšas izmantot pie darījumiem , kurus kartes īpašnieks pats neveic.

Personālam ir tiesība lūgt uzrādīt personas apliecinošus dokumentus un/vai pašu nano karti, lai veiktu pārbaudi un pārliecinātos par kartes autentiskumu.

 

Par papildu jautājumiem vai neskaidrībām rakstīt uz info@kulturtelpa.lv vai vērsties pie personāla.